Partners Sedlčany

Již více než 11 let se snažíme o spokojenost našich klientů. Spokojený klient je totiž záruka dlouhodobé spolupráce, a to je náš cíl.  

Naše služby

Finanční poradenství není jen o zprostředkování povinného ručení, hypotéky nebo životní pojistky. To všechno si již dneska dokážete naklikat sami z domova.

👉 Je to o dlouhodobé spolupráci, přátelském vztahu a vzájemném porozumění.
👉 O kontrole rodinného rozpočtu a navyšování finančního majetku.
👉 Také o tom, když potřebujete daňovou či právní radu, protože Vás vždy odkážeme na ty správné lidi kolem nás
👉 A v neposlední řadě o tom, že na pojistnou událost nejste sami.

Je to prostě o kompletním servisu, který vám automat rozhodně nikdy nenahradí.
Přijďte se o tom sami přesvědčit. 

11 let v oboru
159 klientů
50 obchodních partnerů

Spolupráce s námi

Efektivně propojujeme nabídku desítek finančních institucí na trhu se službou nezávislého finančního poradenství.

Analýza

Ptáme se a posloucháme, abychom mohli připravit bezchybný osobní finanční plán.

Poradenství

Představíme finanční plán a v něm zahrnuté produkty, které po společné domluvě zrealizujeme.

Servis

O klienty se staráme dlouhodobě dle jejich aktuálních potřeb.

Reference

Neslibujeme a netlačíme lidi do něčeho, co jim nevyhovuje. Naopak, pečlivě klienty posloucháme, abychom přesně věděli, co chtějí. Jejich spokojenost je nejlepší doporučení.

Pavla Kadlecová

Když jsem poprvé oslovila Ing. Markétu Hejhalovou s prosbou o pomoc ohledně koupě pozemku, netušila jsem jakou oporu ve svém životě jsem právě získala. Od té doby mne pomohla nesčetněkrát. Velmi si vážím toho, jak mě jako klienta dokonale zná, dokáže mne vždy dobře poradit a sama od sebe mi nabízí produkty, které mi šetří peníze a jednoduše řečeno, zkvalitňují život. Jsem šťastná, že mám finanční poradkyni na kterou se mohu kdykoliv spolehnout, má na mě vždy čas a nikdy mi neřekne, že něco nejde... Děkuji za skvělou péči a přeji si, aby každý člověk měl svého finančního poradce jako mám já. ❤️

Mgr. Leona Gajdušková

Markétu Hejhalovou jsem poznala před dvěma roky, v době, kdy jsem začala řešit hypotéku. Od té doby se stará o mé finanční záležitosti a nemohla bych si vybrat lepšího finančního poradce. Za tu dobu co se známe jsem řešila několik nepříjemných situací a vždy mi pomohla, přestože nemusela. Její lidský přístup, ochota a velká profesionalita mě přesvědčily o tom, že je o mé finanční záležitosti skvěle postaráno. Kdykoliv potřebuji něco vyřešit nebo s něčím poradit, tak neváhá a ihned pomůže. V dnešní době je spíše obtížné najít dobrého finančního poradce, lidé mají obavu jak bude s jejich penězi naloženo, ale v případě Markéty mohou být naprosto klidní. Vždy ji ráda doporučím dále.

Mgr. Veronika Straková

Markéta je nápomocná, orientuje se v problému, má lidský přístup, je vždy ochotná (i mimo pracovní dobu), dokáže nám vše "ušít" na míru, vždy bylo vše dokonale připravené a stačil už jen náš podpis. Pomohla nám s nahlášením škod po živelné pohromě a tak to bylo pro nás vše jednodušší. Naší dlouholetou spolupráci můžeme hodnotit jen a pouze kladně.