Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost našich klientů.

Pavla Kadlecová

Když jsem poprvé oslovila Ing. Markétu Hejhalovou s prosbou o pomoc ohledně koupě pozemku, netušila jsem jakou oporu ve svém životě jsem právě získala. Od té doby mne pomohla nesčetněkrát. Velmi si vážím toho, jak mě jako klienta dokonale zná, dokáže mne vždy dobře poradit a sama od sebe mi nabízí produkty, které mi šetří peníze a jednoduše řečeno, zkvalitňují život. Jsem šťastná, že mám finanční poradkyni na kterou se mohu kdykoliv spolehnout, má na mě vždy čas a nikdy mi neřekne, že něco nejde... Děkuji za skvělou péči a přeji si, aby každý člověk měl svého finančního poradce jako mám já. ❤️

Mgr. Leona Gajdušková

Markétu Hejhalovou jsem poznala před dvěma roky, v době, kdy jsem začala řešit hypotéku. Od té doby se stará o mé finanční záležitosti a nemohla bych si vybrat lepšího finančního poradce. Za tu dobu co se známe jsem řešila několik nepříjemných situací a vždy mi pomohla, přestože nemusela. Její lidský přístup, ochota a velká profesionalita mě přesvědčily o tom, že je o mé finanční záležitosti skvěle postaráno. Kdykoliv potřebuji něco vyřešit nebo s něčím poradit, tak neváhá a ihned pomůže. V dnešní době je spíše obtížné najít dobrého finančního poradce, lidé mají obavu jak bude s jejich penězi naloženo, ale v případě Markéty mohou být naprosto klidní. Vždy ji ráda doporučím dále.

Mgr. Veronika Straková

Markéta je nápomocná, orientuje se v problému, má lidský přístup, je vždy ochotná (i mimo pracovní dobu), dokáže nám vše "ušít" na míru, vždy bylo vše dokonale připravené a stačil už jen náš podpis. Pomohla nám s nahlášením škod po živelné pohromě a tak to bylo pro nás vše jednodušší. Naší dlouholetou spolupráci můžeme hodnotit jen a pouze kladně.

Žáčkovi

Když jsme před lety měli s Markétou první sezení, člověk netušil jaký v ten den potkal poklad ve světě financí. Díky ní jsme si mohli dovolit koupit dům a začít nový život, protože nám zařídila veškeré podklady a nám vždy stačilo přijet a podepsat dokumenty. Ať už při vlastním úvěru, tak i při podpisu kupní smlouvy, kde na vše osobně dohlédla a hlavně a to je to nejdůležitější nám vše důkladně vysvětlila. Dneska jí ve všem plně důvěřujeme. Nejvíce si na ní vážíme jejího individuálního, profesionálního a hlavně přátelského přístupu, protože při jakémkoliv problému jí můžeme kdykoliv zavolat či se na ni obrátit a víme, že nám co nejdříve pomůže. Vždy vše velice rychle a perfektně připraví a nám pouze stačí vše jen podepsat, tím nám šetři čas a nervy a za to si jí nesmírně vážíme a mile rádi jí budeme doporučovat svým známým a kamarádům, protože víme, že se skvěle postará o jejich finance a rezervy jako o ty naše. Co si ale za peníze nikdy nekoupíme je přátelství, které z naší spolupráce vzešlo a velmi si toho vážíme.

Capouchovi

Na Ing. Markétu Hejhalovou jsem dostala výborné doporučení, i přesto jsem váhala, jestli ji mám oslovit a ukázat své nedostatečné vzdělání ve financích, spoření, pojištění... jestli pro ni nebudu moc "obyčejná". S manželem jsme ji poprosili o pojištění domu. Vše nám trpělivě vysvětlila a našla pojištění přímo nám na míru. Nic nám nevnucovala a snažila se vyhovět všem našim požadavkům. Našla si na nás dostatek času a nám naopak nechala čas si vše promyslet. Pomohla se zařízením potřebných listin. Naprosto úžasné a rychlé jednání. Otevřela nám oči v mnoha směrech a tím i ušetřila peníze. S námi je to běh na dlouhou trať, jsem ráda, že ji neběžíme sami, ale právě s Markétou.